Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Hardcore] [Dedyk] [Frakcje] [1.4.7]


THEMinePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprzet.png

 

 

Procesor:

∙ 50% z 3.4 Ghz Procesor ∙ 4 x 1.7 Ghz ∙ 1 Adres IP ∙ 4 GB Pamięci RAM ∙ 250 GB Dysk Twardy ∙ 800 GB Transfer

 

 

Pamięć Ram:

Narazie 4gb

 

 

Łącze:

100mb/s

 

 

linki.png

 

 

Strona Główna:

Narazie nie posiadamy

 

 

Adres IP Serwera:

178.33.135.112

 

dodatkowe.png

 

Client:

1.4.7

 

 

Typ gry:

Survival+Frakcje+Hardcore

 

team.png

 



DestructoMen (Admin)

Bezimienny1999 (Sponsor)

Rekrutacja (ChatMod)

Rekrutacja (ChatMod)







 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

Jest to zapowiedź serwera pod nazwą HardGaming.Serwer został stworzony głównie o graczach Non-Premium ponieważ niewiele może pozwolić sobie na kupno.Na serwerze panuje już miła atmosfera.Jak podałem poszukujemy dwóch ChatModów.Otwarcie dziś 03-02-2013 roku o godzinie 18:00!! Serdecznie zapraszam

 

 

 

generuj.png

Rekrutacja

Nick:

Wiek:

Coś o sobie:

Dlaczego ty:

Kontakt (najlepiej skype):

Opublikowano

Nick:DarthSaxim

Wiek:13,7

Coś o sobie:Jestem ogarniety.Znam cmd, wiem jak sie zachowac w roznych sytuacjach ;)

Dlaczego ty:Mhm,moze dlatego jak wyzej napisalem nie panikuje jesli jeden spami drugi klnie itp.Nie chce sie rzadzic, ze mam chat moda. Bd kickac jedynie za sprawka chatu. To narazie tyle.; )

Kontakt (najlepiej skype):Moge gadac za 2 dni.Jutro musze kupic mikro :D

Lepiej zgrzeszyć i żałować,niż żałować,że się nie zgrzeszyło ; ]


Opublikowano

Nick: Riazek

 

Wiek: 16

 

Coś o sobie: Hm... Ogarnięty, doświadczony gracz, oraz administrator. Jestem pomocny itd.

 

Dlaczego ty: Hmmm... Po pierwsze ogarnięcie, po drugie doświadczenie, po trzecie umiejętność rozwiązywania problemów. to chyba wystarczy.

 

Kontakt (najlepiej skype): W razie czego podam na PW.

Opublikowano

sprzet.png

 

 

Procesor:

∙ 50% z 3.4 Ghz Procesor ∙ 4 x 1.7 Ghz ∙ 1 Adres IP ∙ 4 GB Pamięci RAM ∙ 250 GB Dysk Twardy ∙ 800 GB Transfer

 

 

Pamięć Ram:

Narazie 4gb

 

 

Łącze:

100mb/s

 

 

linki.png

 

 

Strona Główna:

Narazie nie posiadamy

 

 

Adres IP Serwera:

178.33.135.112

 

dodatkowe.png

 

Client:

1.4.7

 

 

Typ gry:

Survival+Frakcje+Hardcore

 

team.png

 



DestructoMen (Admin)

Bezimienny1999 (Sponsor)

Rekrutacja (ChatMod)

Rekrutacja (ChatMod)







 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

Jest to zapowiedź serwera pod nazwą HardGaming.Serwer został stworzony głównie o graczach Non-Premium ponieważ niewiele może pozwolić sobie na kupno.Na serwerze panuje już miła atmosfera.Jak podałem poszukujemy dwóch ChatModów.Otwarcie dziś 03-02-2013 roku o godzinie 18:00!! Serdecznie zapraszam

 

 

 

generuj.png

Rekrutacja

Nick: EiZZo

Wiek:14

Coś o sobie:Mam 14 lat , jestem ogar i znam cmd

Dlaczego ty:Ponieważ ja bendę zwracał uwagę tylko na to co dzieje się na chacie i nie

kickne jeśli mnie zabije lub cos w tym stylu

Kontakt (najlepiej skype):Mam skype mogę je podać w tym momęcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...